Teslimat ve İade Koşulları

Siparişini vermiş olduğunuz ve stoklarımızda mevcut olan ürünler, olağanüstü haller dışında, 3-5 iş günü içerisinde adresinize kargolanır. Bu süre ürün müsaitliği ve/veya üretim süresine göre değişiklik gösterebilir. Sipariş verildikten sonra siparişte değişiklik veya iptal yapılamamaktadır.

Sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişiye/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, hiç kullanılmamış olması ve Mesafeli Satış Sözleşmesi 5. Madde’de yer alan “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” kapsamı dışında olması şartıyla 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için [email protected]  adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir. İade talebinizle ilgili e-posta ile bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde; varsa tüm kullanım bilgisi ve sertifika kartları ve ürününüzün faturası ile birlikte anlaşmalı kargo şirketi (MNG Kargo) ile karşı ödemeli olarak, aşağıdaki isim ve adrese gönderebilirsiniz. Farklı bir kargo şirketi aracılığı ile gönderilen kargoların ücretleri Alıcı’ya yansıtılır. 

Cayma hakkının kullanılması halinde, 3. kişiye veya Müşteri'ye teslim edilen ürünün fatura aslının iadesi zorunludur. Ürüne ilişkin tüm materyallerin tarafımıza ulaşmasını takiben, ürün incelemesi uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. İnceleme sonucunda iade alınması uygun olan ürünlerin ürün bedeli, 7 iş günü içinde, Müşteri'nin ödeme yöntemi ile aynı yöntem kullanılarak iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise iade işlemi gerçekleştirilemez. Yurtdışı Teslimat yapılan ürünlerin, tahsil edilen teslimat ücreti fatura ödeme tutarından mahsup edilerek sadece ürün fiyatı iade edilir. 

Müşteri'nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen, rengi değiştirilen ya da indirimde olan ürünlerde müşteri cayma hakkını kullanamaz. Bu nedenle, müşterinin sipariş sırasında seçeceği parmak ölçüsüne göre ayarlanacağı için tüm yüzükler, müşteri'nin istekleri doğrultusunda kişiselleştirilen ya da üretilen tüm ürünler ve hijyen kuralları gereği küpe, piercing, earcuff, hızma gibi ürünler, cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamında yer alır. 

Müşteri'nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel üretim olan ya da indirimdeki ürünlerin siparişi iptal edilemez. Bu nedenle, müşterinin sipariş sırasında seçeceği parmak ölçüsüne göre ayarlanacağı için tüm yüzükler, Müşteri'nin istekleri doğrultusunda kişiselleştirilen, rengi değiştirilen tüm ürünler, iptal edilemez ürünler kapsamında yer alır.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyallerin, eksiksiz ve hasar almamış şekilde, sayfanın altında bulunan adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir. 

Unvanı: Nazlı Deniz Bayraktaroğlu AR Şahıs                    

Şirket Adresi: Şirinyalı Mh. 1489 Sk. No:8/A - Muratpaşa/Antalya