Niyet & Şifa Kiti

Niyet & Şifa Kiti

Şimdi doğal taşların mucizelerini yaşamaya hazır mısın? 

Niyet & Şifa Kiti sana, doğal taşların gizemli dünyasında benzersiz bir ruhsal deneyim vaadediyor. Bu kit, hem kendin hem de sevdiklerin için benzersiz bir hediye. Hediye olmanın çok ötesinde, sana niyetlerinle arandaki perdeyi kaldırmayı öğretecek yeni bir düşünce biçimi. Bu kit, taş terapisti olarak yaptığım yüzlerce seansın sonucunda, bir üründen ziyade bir düşünce biçimi olarak kurgulandı. Her bir detayında çok fazla tecrübe var. Kitin içeriğindeki doğal taşları, modern hayatta hepimizin en fazla duyumsadığı ihtiyaçlara göre bir araya getirdik.

Bu kitle birlikte yapabileceğin temel niyetler şunlar:

-Arınma ve korunma

-Bolluk, bereket ve başarı

-Aşk

-Anti-stres

-Şifa

-Mükemmel denge ve huzur


Niyet & Şifa Kiti'nin içeriği:

-Selenit, hematit, ametist, kristal kuvars, aventurin, pembe kuvars, kaplan gözü, sitrin olmak üzere, 8 adet doğal taş*

-1 adet doğal tütsü karışımı

-1 adet aventurin taşlı aromaterapi mumu

-1 adet nakış altlık

-1 adet pirinç tütsü ve taş kaidesi

-1 adet niyet defteri

-6 adet dilek mumu

-1 adet kit kullanım kılavuzu


*Doğal taşlar kendi yapıları gereği tek ve biriciktir; bu sebeple kitinizin içinden çıkan doğal taşlar, site görsellerinden şekil ve boyut daha farklı olabilir. Bu durum, taşın etki alanını değiştirmez. 


Ayşe Bilsev

13-12-2021

Uzun süredir kendime odaklanıp anda kalabileceğim zamanlar yaratmak istiyordum. Sonun da yolum olacak bir yolculuğa çıkıyorum deniz ar’ın pandoranın kutusu gibi süprizlerle dolu niyet ve şifa kitiyle

Duygu ezgi

21-12-2021

Bugün niyet ve şifa kitiyle tanışmamın 19’uncu günü . Tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki üzerine çok fazla düşünülmüş , fayda odaklı tasarlanmış , ayrıntılı ve incelikli ,çokca emek verilmiş bir kit. Anda kalmaya , doğru enerji sağlamaya , şifa bulmaya ve dış sesleri bastırıp iç sesime vakit ayırmama en doğru rehber oldu. Her bir metaryel çok kaliteli ve içerisindeki yol gösteren açıklamalar çok yeterliydi. Bana şifa oldu , umarım alıp tecrübe edecek herkes için de öyle olur .

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız!