Hikayem

Merhaba!

Ben aslında sıradan bir hikaye anlatıcıyım. Malzemelerim biraz altın, biraz gümüş ve evrenin hücreleri olan doğal taşlar.
Benim, seninle buluşma hikayem 2018 yılında başladı ve bugün, seninle birlikte devam ediyor. Hikaye anlatmak önemli, zira hem öncelikle akademisyen bir sosyoloğum hem de, hikayesi olan mücevherlerin nesilden nesile aktarılabileceğini düşünüyorum ve bu fikir beni büyülüyor.

Günlerim stüdyo çalışmaları, atölye saatleri ve akademik uğraşlar arasında geçiyor. Akşamları ise beslendiğim her kanalı, senin için bir mücevhere dönüştürüyorum çizimlerimde. Taktığın mücevher sana aynı zamanda şifa versin istiyorum. Bu yüzden kullandığım ufacık bir doğal taşın bile peşine düşüyor, en güzelini tak istiyorum. Aslında eğitimli bir litoterapistim de. Ama bu yolda henüz atacak o kadar çok adım var ki, meslekte çok eskisem bile sanırım hep öğrenci olmaya devam edeceğim.

Deniz Ar Studio, tavrı daima pozitif olan, evrenin frekansı ile aynı düzlemde titreşmeye hevesli ve kendi varoluşunu evrenin bütününden bir an bile ayırmayan, özgün ruhların markası. Taktığın, ya da yaşam alanlarında kullandığın her bir parça, aslında evrenin sana bir hediyesi. Her kullanışta, evrendeki her şeyle bir olduğunu hissetmeni isterim. Senin için niyetim ise, kendi merkezinde kalma cesareti göstermekten hiç vazgeçmemen.
Deniz.